Reklam ver

10 Haziran 2014 Salı, 19:15

REKLAM VEREN NE İSTER?

Reklamı gerçek hedef kitlesine ulaşsın, markasına olan güven artsın, satış grafikleri yükselsin, reklamın sağladığı motivasyon ile ürünü daha da gelişsin, büyüsün ister. SürmeneAjans, seçkin okuyucu kitlesi ve okurunun duyduğu sonsuz güven ile Reklam verenlere markalarını oluşturma, geliştirme ve yaşatma imkânı sunar.

TÜKETİCİ NE İSTER?

Takipçilerimiz, okuduğu habere, yoruma güvenmek, inanmak ister; SürmeneAjans’ta yayınlanan reklamlara da aynı güven çerçevesinde bakar, aldatılmak, yarı yolda bırakılmak, üzülmek istemez. SürmeneAjans, habere/yoruma gösterdiği hassasiyet ve titizliği reklamlarına da gösterir; Takipçilerini haksız rekabete ve yanıltıcı reklamlara karşı korur. Burada yer almak, markalar için önemli bir referans niteliği taşır.

SÜRMENEAJANS NE İSTER?

Yayınlarımızı özgürce yapmak, haksızlıklara karşı çıkmak, kamuoyunu doğru bilgilendirmek isteriz. Reklamlar, özgür yayın yapabilmemizin sigortasıdır; SürmeneAjans’a reklam verenlerinden aldığı güç ile ülkemizin ve milletimizin esenliği için yayın yapar, hukuku, insan haklarını ve özgürlükleri savunur. Burada yer alan reklamlar sadece markalara güç katmaz, aynı zamanda Sürmenemizin ve ülkemizin aydınlık geleceğinin inşa edilmesinde de önemli bir rol oynar.

TUTUN ELİMİZİ, BİRLİKTE YÜRÜYELİM…

İyiden, doğrudan, güzelden, adaletten ve barıştan yana olmak; Yardımlaşmayı, paylaşmayı, merhameti yaygınlaştırmak, erdeme ve hikmete sahip çıkmak, hepimizin görevi… SürmeneAjans, bu insanlık görevinin eksiksiz ve daha güzel yapılabilmesi için elindeki tüm imkanlarını seferber ediyor, siz değerli takipçilerimizle ele ele verip, uzun bir yol arkadaşlığı yapmak istiyor. Tutun elimizi; Birlikte yürüyelim mutlu yarınlara…

REKLAM ALANLARI

SHA-R1

SHA-R1

SHA-R2

SHA-R2

SHA-R3

SHA-R3

SHA-R4

SHA-R4

SHA-R5

SHA-R5

REKLAM VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ