XML Tedarikçi Nedir?

01 Temmuz 2018 Pazar, 17:04

XML Tedarikçi Nedir?

XML, Extensible Markup Language(Genişletilebilir İşaretleme Dili), dijital dünyada işlemcilerin ve insanların kolaylıkla okuyabileceği özel dokümanlar oluşturan işaretleme dilidir. Veri saklama ve sistemler arası veri alışverişi yapılmasını sağlayan bu sistem, günümüz e-ticaret sistemlerinin altyapısını oluşturuyor. XML tedarikçi ise, yine e-ticaret sitelerinin verilerini XML şekline çeviren ve aktarmasını yapan sisteme deniyor. XML entegrasyonu yapıldıktan sonra veri akışı günlük, haftalık ve aylık programlanabiliyor. XML tedarikçi sistemi sayesinde;  mevcut ürün bilgisi, stok durumu, alınan siparişler, üyelik bilgileri, iade-değişim süreci gibi tüm akış otomatik bir düzende çalışabiliyor. XML tedarikçi, mevcut iki e ticaret sitesinin iletişimini sağlıyor. Oldukça pratik bir sistem olduğundan tüm alışveriş sitelerinde aktif kullanılıyor. Kişilerin işlerini kolaylaştırıyor, veri akışını belli bir plan doğrultusunda sağlıyor.

XML Sisteminin Faydaları

Ø  XML entegrasyonu yaptıktan sonra satışa sunulmak istenilen ürün başka bir sitede yer alıyor olsa dahi, kişinin kendi sitesi üzerinde fiyatı belirleyerek satışa çıkarmasını sağlayan organize bir sistemdir.

  XML sistem kullanmanın en büyük avantajı şüphesiz stoksuz satış imkânı sunmasıdır. Başka bir firma veya markanın ürünlerini, kişiler kendi açtıkları site aracılığıyla satışa sunabiliyor. Böylece stok yapıp ürün fazlası dolayısıyla da satılmayan ürün zararı gibi olumsuz haller yaşanmıyor.

  XML, başlangıçta karışık gibi görünse de mantığını anladıktan sonra ve siteye kurduktan sonra inanılmaz planlı çalışan, alışveriş sistemini işleyen hale getiren ve bilgi güvenliği sağlayan özel bir sistemdir.

Avrasya Toptan XML Tedarikçisi

Avrasyatoptan.com adresi üzerinden birçok ürünü toptan, ekonomik fiyatlarla satın alabilir, XML entegrasyonu ile e-ticaret sitenizde ürünlerimizi satışa çıkarabilirsiniz. Sürekli güncellenen stoklarımız ile çok geniş bir müşteri ağına hitap ediyoruz. Kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti, hızlı ödeme ve teslimat prensibiyle tüm e-ticaret sitelerine aktif bir hizmet veriyoruz. İnteraktif hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizi inceleyebilir, bizimle iletişim kanalımızdan irtibat sağlayabilirsiniz. E-ticaret sisteminizi XML tedarikçi ile zenginleştirin, ürün katalogunuz daima güncel kalsın. Avrasyatoptan.com ticari ve dijital girişimlerinizde zengin ürün içeriğiyle destek olmaya hazır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.