Kenanoğlu Plastik

Kalite, hız ve güven prensipleri ile birlikte sürekli gelişmeyi hedefleyen bir ekip olarak çalışmaktayız.

28 Ağustos 2014 Perşembe, 21:58

VİZYON

1992 yılında plastik sektöründe faaliyetlerine başlayan KENANOĞLU PLASTİK ürünlerinde kalite, hız ve güven prensipleri ile birlikte sürekli gelişmeyi hedefleyen bir ekip olarak çalışmaktayız.

DENEYİM ve TEKNOLOJİ

Profesyonel kadrosuyla, Bu sektörde kazandığı tecrübesi, üstün teknik donanım ve teknolojisi sağlam altyapısı, her geçen gün genişleyen müşteri portföyü ve en önemlisi hiçbir zaman, asla ödün vermediği dürüstlük ve kaliteli hizmet prensipleri ile gerek yurtiçi, gerekse uluslararası piyasalarda yer alan Kenanoğlu Kardeşler Plastik, sektöründe önde gelen birçok firmayla çalışmalarını sürdürerek başarısını geleceğe güvenle taşımanın gururunu yaşamaktadır.

KALİTE

Hammadde ve yan malzemelerden başlayan en yüksek kaliteyi elde etme politikamız ile üretimin her aşamasında titiz bir kalite kontrolü yapmaktayız. Her ürünün dış ambalajındaki özel barkod sistemi ile üretimin tüm aşamaları ve personel denetlenmektedir. Plastik ürünlerde temel kalite unsuru olan hammadde seçimimiz çok hassas olarak yapılmakta olup ürünlerimizin tamamında sertifika içeren %100 gıdaya uygun hammadde ve katkı malzemeleri kullanılmaktadır. Tüm müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği, Üretim İzin Belgesi, ISO 9001 belgesi, ISO 22000 belgeleri ile Tasarım tescil ve Faydalı Model Tescil Belgeleri ile güvenle müşterilerimize sunulmaktadır.

 

FİYAT

Firmamızın yüksek deneyim ve teknolojik alt yapısı bizlere kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ürünler sunabilme gücünü kazandırmaktadır. Yüksek rekabet gücüne sahip istikrarlı fiyat politikamız ile yerel pazarda ulusal marketlerde ve seçkin toptancılardaki pazar liderliğimizi sürdürmekteyiz. Bu yüksek rekabet gücümüz ve kalitemiz dört kıtada 50’yi aşkın ülkede gerçekleşen satışlarımız ile bize bir dünya markası olma yolunu açmıştır.

 

REFERANSLARIMIZDAN

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Mehmet Güney

Kenanoğlu Kardeşler Kalıp Plastik İnşaat Gıda.San ve Tic.Ltd.Şti

İstoç Tic.Merkezi 29.ADA No:35/37 Bağcılarr / İSTANBUL / TURKEY

Tel. : +90 212 659 33 08

Fax. : +90 212 659 25 47

Gsm : +90 554 500 52 37

e-mail : kenanoglu.pls@gmail.com

Web : http://www.kenanoglu.com.tr

ÜRÜNLERİMİZDEN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.