Avrasya Toptan ve Perakende Ürünleri

01 Temmuz 2018 Pazar, 23:00

Avrasya Toptan ve Perakende olarak 2018 yılında ticaret faaliyetlerimize başladık.

Avrasya Toptan ve Perakende olarak sektördeki deneyimimizi siz değerli müşterilerimiz için online alışveriş mağazası www.avrasyatoptan.com adıyla elektronik ticaret ortamına taşıdık.

Alışverişin yeni adresi www.avrasyatoptan.com sektördeki tüm seçkin markaların özenle seçilmiş yeni sezon ürünlerini avantajlı fiyatlarla siz değerli üyelerine sunan bir online alışveriş sitesidir. Firmamızın en büyük hedefi hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak  müşterilerimize hizmet vermektir.

Avrasyatoptan.com  gördüğünüz tüm ürünler orjinaldir. İmitasyon, replika, kopya, ikinci kalite veya defolu ürünlerin satışı yapılmamakta; ürünler, kanunlar çerçevesinde, tedarikçilerimiz tarafından temin edilmektedir. 

Avrasyatoptan.com bulunan tüm markaların en son sezon ürünleri satışı yapılmakta ve diğer sitelerde var olmayan bir özellik olarak ürünlerin tamamı stoklarımızda yer almaktadır. İşte bu yüzden siz  Avrasyatoptan.com üyeleri, tedarik ve ürün bekleme sorunu ile karşı karşıya kalmamakta ve en kısa sürede satın aldıkları ürünlere sahip olmaktadırlar.

Amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli marka ürünlerini uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaktır.

İletişim Bilgileri;
Firma Adı : Avrasya , Toptan ve Perakende Ürünleri
Telefon : +90 ( 212 ) 613 17 97
Faks : +90 ( 212 ) 501 31 53
Adres : Topçular Mahallesi,Karakol Sk. No:22, 34055 Eyüp / İstanbul
E-posta : toptanavrasya@gmail.com
İnternet Sitesi : www.avrasyatoptan.com

Facebook

Twitter

İnstagram

Google Plus

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.